ВІДДІЛ:
Центр гідравліки
  • Центр гідравліки
  • Автосервіс
  • Бухгалтерія
  • Хоцький Олександр
  • Стужук Руслан
+380 (68) 124-24-24
0

Заправка та ремонт систем кондиціонерів

ЗАПРАВКА ТА РЕМОНТ СИСТЕМ КОНДИЦІОНЕРІВ

Кожна річ має свій термін експлуатації і догляд за нею є обов'язковим. Будь-який кондиціонер для якісної роботи вимагає правильного догляду за ним під час користування. Не прикладаючи зусиль і часу для його чистки, кондиціонер прослужить Вам набагато менше років. Тому огляд кондиціонера періодично є просто необхідним.

Краще не витрачати кошти на ремонт кондиціонера при поломці , краще завжди робити огляд до самої проблеми. Враховуючи, що всі частини імпортуються до нас , це не тільки додаткова ціна при ремонті та ще й час, якщо нема саме тих деталей для ремонту кондиціонеру,коли Вам так потрібний робочий кондиціонер.

Для дому завжди потрібно робити обслуговування кондиціонера з чисткою ,оскільки це мікроби, які в ньому накопичуються і розмножуються, адже вологе середовище влітку або коли просто тепло - це просто розплідник для всіляких бактерій, що є дуже небезпечно для Вашого здоров'я.Вам приємно, коли у Вас прохолодно у кімнаті, але повітря забруднене великою кількістю бактерій, що створює додаткое навантаження на імунну систему і відповідно людина довше і частіше хворіє.

Чистий кондиціонер - це мінімум бактерій у повітрі.

Також ми можемо встановити кондиціонер, здійснити його ремонт, порекомендувати який кондиціонер краще придбати (розрахувати та підібрати варіант саме для Вас)

x